معرفی شرکت پروفیل آسیا

تاریخچه سازمان

شرکت پروفیل آسیا در سال 1371 توسط آقای سید محسن قاضی عسگر، به عنوان پنجمین مجموعه تولیدی و صنعتی تاسیس شده توسط ایشان، با توجه به تجارب ارزشمند فراگیری شده از پدری استاد و پر تلاش در صنعت فلزکاری و اولین سازنده بدنه های فلزی اتومبیلهای بین شهری در اصفهان از ابتدای قرن، با هدف تولید انواع پرو فیل های فولادی تاسیس و پایه گذاری گردید.

در طی مراحل بهبود و ارتقای شرکت با استفاده از مفاهیم علمی مد نظر دو فرزند ایشا ن و اضافه شدن موازین علمی عرصه صنعت به تجارب پر ارزش ، پدر و تدوین اصول و روشهای بیش از پیش کارآمد و کاربردی چه در زمینه تولید و کیفیت محصول و چه در عرصه مدیریت بهینه و صحیح مجموعه راه پدر تکمیل تر و سرعت پیشرفت و ترقی شرکت را مداوم و مستمر گرداند.

مشتری مداری و کیفیت بالای محصولات راه همیشگی و از افتخارات بنیادین این مجموعه میباشد.

پرسنل از همه طیف، جوان و پر انرژی و ماهر، سالخورده و کارکشته و با وفا، خدمات حرفه ا ی به بازار و مشتریان ارائه میکنند که این مهم در سایه ی اعتماد کلیه ی ذینفعان و احساس مسئولیت اجتماعی میسر گردید ه و کلیه مرتبطین شرکت چه از پرسنل، تامین کنندگان، شرکت های حمل و نقل، اداره جات و خدمات دهندگان و از همه مهمتر مشتریان به شرکت اعتماد میکنند و این از هر سرمایه ای با ارزش تر است.

گاردریل جاده ای و پروفیل های بسته درز جوش ، شهرت اصلی شرکت طی سه دهه ی گذشته، از محصولاتی همچون پروفیل زد، ورق های کرکره سقفی حاصل گردید ه و طی چهار سال گذشته با نهایت اطمینان نسبت به قطع وابستگی صنعت انرژی به نفت و روی آوری به انر ژی های پاک و تجدید پذیر، با سرمایه گذاریها و حمایتهای مدیران، شرکت وارد عرصه تولید و نصب استاکچرهای فولادی تولید برق خورشیدی جهت سرمایه گذاران و آسان نمودن کلیه مراحل اجرایی آن نموده است.
تولید سازه های خانگی جهت تولید پراکنده برق خورشیدی آغاز ورود به این بازار بود. تجربه و مهارت کار بر روی فلز از یک سو و ورزیدگی حاصل از رقابتهای سنگین در بازارهای داخلی و صادراتی از سوی دیگر، زمینه ی مناسبی برای ارائه خدمت جدید مهیا کرد.
مگا واتی نیر در شهر یزد، رکورد تولید و اجرا تا راه اندا زی را بنام خود ثبت کرد. عملیات ساخت در شرکت صورت گرفت و این مهم با اعتماد 5 نیروگاه شرکتهای آلمانی و مدیریت نیروگاه به توانمندیهای شرکت پروفیل آسیا، صورت گرفت.
صادرات به آسیای میانه یعنی رقابت تنگاتنگ با کشور ترکیه، که با کاهش مجدد قیمت دلار این مزی ت رقابتی همچنان حفظ گردید. تولید با کیفیت ، حرفه ای و ارزان، عرصه رقابت را برای ترکیه (رقیب اصل ی منطقه) در این کشورها تنگ کرده است که ای ن نیز کار مردان سخت کوش در شرکت پروفیل آسیاست.

ماموریت سازمان

تلاشمان این است که کالایی با مناسب ترین قیمت، بالاترین کیفیت، آسان ترین دسترسی و بیشترین حق انتخاب به مشتریان خود عرضه  کنیم.

کیفیت

تضمین ارائه بالاترین کیفیت

تنوع

در حق انتخاب

کالا و خدمات

با قیمت مناسب

دسترس پذیری

آسان

چشم انداز سازمان

جایگاه مطلوب سازمان، حضور در رده های بالای تولید کنندگان فولادی با افزایش تولید برای مشتریان معتبر و صادر نمودن محصولات تولیدی به سایر کشورهای جهان می باشد

اهداف سازمان

 • افزایش میزان سود آوری و رقابت پذیری ازطریق افزایش میزان تولید، بازاریابی و تنوع بخشی تولید محصولات و صادرات
 • افزایش میزان رضایتمندی مشتیان از طریق بهبود کیفیت محصولات، تحویل به موقع، ارایه تخفیف و خدمات جانبی به مشتریان
 • بهبود وضعیت فرآیندهای سازمان از طریق برنامه ریزی و توسعه زیر ساخت ها و ایجاد واحد تحقیق و توسعه با هدف نوآوری
 • بهبود وضعیت فرهنگ سازمانی، کارگروهی و ارتقاء دانش و مهارت کارکنان از طریق برگزاری دوره های آموزشی و پیاده سازی مدیریت  دانش
 • برنامه ریزی، اقدام و نظارت مداوم در جهت افزایش سطح ایمنی کارکنان، کاهش عوامل زیان آور محیط کار، سطح ریسک فعالیت ها و تعداد حوادث و پیشگیری از بیماری های ناشی از کار
 • برنامه ریزی واقدام منظم ومداوم جهت پیشگیری و کاهش آلودگی و پیامدهای زیست محیطی، مدیریت پسماند و استفاده بهینه از منابع انرژی

تیم اجرایی

مدیر عامل

مهندس سید علی قاضی عسگر

رییس هییت مدیر و مدیر کارخانه

مهندس سید محمد قاضی عسگر

مدیر مالی و اداری

حامد ایمانی نیا

دپارتمان فروش

حسین برنا

پیام مدیر عامل

با اعتماد بر اینکه مهمترین و با ارزش ترین منابع شرکت ، پرسنل شرکت هستند ، در جهت ایجاد محیطی مناسب و نیز فضایی آموزشی جهت حرکت به سوی سازمان یاد گیرنده تلاش صورت می پذیرد.
با عنایت به اهمیت جلب رضایتمندی مشتریان ، کلیه پرسنل در خصوص پاسخگویی سریع، صحیح و توام با تکریم ایشان سعی و تلاش می نمایند.
با توجه به وجود چالشهای تمام نشدنی در این صنعت(در ابعاد ملی و فرا ملی) همگی پرسنل شرکت در راستای برخورد صحیح و منطقی با این مسائل و نیز یافتن بهترین راه حل ها در کوتاهترین زمان ها می کوشند.
همه پرسنل شرکت در کلیه رده ها می آموزند و تمرین می کنند که در زمینه افزایش بهره وری، رشد دائم سازمان و در نتیجه حصول به نتایج مالی مطلوب دائما کوشا باشند.

سید علی قاضی عسکر

مدیر عامل

افتخارات و مجوزها

 • سید محسن قاضی عسکر پیشکسوت صنعت و معدن استان در سال ۱۳۸۷
 • مهندس سید علی قاضی عسکر چهره ی شایسته ی صنعت و معدن استان در سال ۱۳۹۰
 • پروانه کاربردی علامت استاندارد اجباری به شماره ملی ۷۳۳۵ پروفیل های فولادی سرد شکل داده شده Z
 • پروانه کاربردی علامت استاندارد تشویقی به شماره ملی ۱-۱۷۰۰۳ و ۲-۱۷۰۰۳ مقاطع توخالی سازه ای سرد شکل داده شده و جوشکاری شده از جنس فولادهای غیر آلیاژی و ریزدانه
 • گواهینامه ISO 9001: 2015 از InterCert group of MTIC
 • گواهینامه ISO 10002: 2018 از InterCert group of MTIC
 • گواهینامه ISO 10004: 2018 از InterCert group of MTIC
 • گواهینامه ISO 14001: 2015 از InterCert group of MTIC
 • گواهینامه ISO 45001: 2018 از InterCert group of MTIC

تیم اجرایی

در ارتباط باشید

شرکت پروفیل آسیا

شرکت پروفیل آسیا در سال ۱۳۷۱ در شهرستان مبارکه اصفهان تاسیس و در سال ۱۳۷۴ به بهره برداری رسید.
هدف این شرکت تولید انواع پروفیل های فولادی مورد مصرف در صنعت و ساختمان با کیفیت بالا و بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی با استفاده از کادر مدیریتی علمی و مهندسی است.

© 2020 Asia Profile Co. Designed by marketing724

شرکت پروفیل آسیا

شرکت پروفیل آسیا در سال ۱۳۷۱ در شهرستان مبارکه اصفهان تاسیس و در سال ۱۳۷۴ به بهره برداری رسید.
هدف این شرکت تولید انواع پروفیل های فولادی مورد مصرف در صنعت و ساختمان با کیفیت بالا و بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی با استفاده از کادر مدیریتی علمی و مهندسی است.

در ارتباط باشید

© 2020 Asia Profile Co. Designed by marketing724

09213491090