معرفی شرکت پروفیل آسیا

تاریخچه سازمان

شرکت پروفیل آسیا در سال 1371 توسط آقای سید محسن قاضی عسگر، به عنوان پنجمین مجموعه تولیدی و صنعتی تاسیس شده توسط ایشان، با توجه به تجارب ارزشمند فراگیری شده از پدری استاد و پر تلاش در صنعت فلزکاری و اولین سازنده بدنه های فلزی اتومبیلهای بین شهری در اصفهان از ابتدای قرن، با هدف تولید انواع پرو فیل های فولادی تاسیس و پایه گذاری گردید.

در طی مراحل بهبود و ارتقای شرکت با استفاده از مفاهیم علمی مد نظر دو فرزند ایشان و اضافه شدن موازین علمی عرصه صنعت به تجارب پر ارزش ، پدر و تدوین اصول و روشهای بیش از پیش کارآمد و کاربردی چه در زمینه تولید و کیفیت محصول و چه در عرصه مدیریت بهینه و صحیح مجموعه راه پدر تکمیل تر و سرعت پیشرفت و ترقی شرکت را مداوم و مستمر گرداند.
مشتری مداری و کیفیت بالای محصولات راه همیشگی و از افتخارات بنیادین این مجموعه میباشد.
پرسنل از همه طیف، جوان و پر انرژی و ماهر، سالخورده و کارکشته و با وفا، خدمات حرفه ا ی به بازار و مشتریان ارائه میکنند که این مهم در سایه ی اعتماد کلیه ی ذینفعان و احساس مسئولیت اجتماعی میسر گردید ه و کلیه مرتبطین شرکت چه از پرسنل، تامین کنندگان، شرکت های حمل و نقل، اداره جات و خدمات دهندگان و از همه مهمتر مشتریان به شرکت اعتماد میکنند و این از هر سرمایه ای با ارزش تر است.

گاردریل جاده ای و پروفیل های بسته درز جوش ، شهرت اصلی شرکت طی سه دهه ی گذشته، از محصولاتی همچون پروفیل زد، ورق های کرکره سقفی حاصل گردیده و طی چهار سال گذشته با نهایت اطمینان نسبت به قطع وابستگی صنعت انرژی به نفت و روی آوری به انرژی های پاک و تجدید پذیر، با سرمایه گذاریها و حمایتهای مدیران، شرکت وارد عرصه تولید و نصب استارکچرهای فولادی تولید برق خورشیدی جهت سرمایه گذاران و آسان نمودن کلیه مراحل اجرایی آن نموده است.
تولید سازه های خانگی جهت تولید پراکنده برق خورشیدی آغاز ورود به این بازار بود. تجربه و مهارت کار بر روی فلز از یک سو و ورزیدگی حاصل از رقابتهای سنگین در بازارهای داخلی و صادراتی از سوی دیگر، زمینه ی مناسبی برای ارائه خدمت جدید مهیا کرد.
مگا واتی نیر در شهر یزد، رکورد تولید و اجرا تا راه اندازی را بنام خود ثبت کرد. عملیات ساخت در شرکت صورت گرفت و این مهم با اعتماد 5 نیروگاه شرکتهای آلمانی و مدیریت نیروگاه به توانمندیهای شرکت پروفیل آسیا، صورت گرفت.
صادرات به آسیای میانه یعنی رقابت تنگاتنگ با کشور ترکیه، که با کاهش مجدد قیمت دلار این مزیت رقابتی همچنان حفظ گردید. تولید با کیفیت ، حرفه ای و ارزان، عرصه رقابت را برای ترکیه (رقیب اصلی منطقه) در این کشورها تنگ کرده است که این نیز کار مردان سخت کوش در شرکت پروفیل آسیاست.

ماموریت سازمان

تلاشمان این است که کالایی با مناسب ترین قیمت، بالاترین کیفیت، آسان ترین دسترسی و بیشترین حق انتخاب به مشتریان خود عرضه  کنیم.

کیفیت

تضمین ارائه بالاترین کیفیت

تنوع

در حق انتخاب

کالا و خدمات

با قیمت مناسب

دسترس پذیری

آسان

چشم انداز سازمان

جایگاه مطلوب سازمان، حضور در رده های بالای تولید کنندگان فولادی با افزایش تولید برای مشتریان معتبر و صادر نمودن محصولات تولیدی به سایر کشورهای جهان می باشد

اهداف سازمان

 • افزایش میزان سود آوری و رقابت پذیری ازطریق افزایش میزان تولید، بازاریابی و تنوع بخشی تولید محصولات و صادرات
 • افزایش میزان رضایتمندی مشتیان از طریق بهبود کیفیت محصولات، تحویل به موقع، ارایه تخفیف و خدمات جانبی به مشتریان
 • بهبود وضعیت فرآیندهای سازمان از طریق برنامه ریزی و توسعه زیر ساخت ها و ایجاد واحد تحقیق و توسعه با هدف نوآوری
 • بهبود وضعیت فرهنگ سازمانی، کارگروهی و ارتقاء دانش و مهارت کارکنان از طریق برگزاری دوره های آموزشی و پیاده سازی مدیریت  دانش
 • برنامه ریزی، اقدام و نظارت مداوم در جهت افزایش سطح ایمنی کارکنان، کاهش عوامل زیان آور محیط کار، سطح ریسک فعالیت ها و تعداد حوادث و پیشگیری از بیماری های ناشی از کار
 • برنامه ریزی واقدام منظم ومداوم جهت پیشگیری و کاهش آلودگی و پیامدهای زیست محیطی، مدیریت پسماند و استفاده بهینه از منابع انرژی

تیم اجرایی

مدیر عامل

هادی پورکلباسی

رییس هییت مدیره و مدیر کارخانه

مهندس سید محمد قاضی عسگر

سرپرست تولید

احمد رحیمی

معاونت توسعه بازار

حسین برنا

معاونت تامین و کنترل کیفیت

علی احمدی

پیام مدیر عامل فقید

با اعتماد بر اینکه مهمترین و با ارزش ترین منابع شرکت ، پرسنل شرکت هستند ، در جهت ایجاد محیطی مناسب و نیز فضایی آموزشی جهت حرکت به سوی سازمان یاد گیرنده تلاش صورت می پذیرد.
با عنایت به اهمیت جلب رضایتمندی مشتریان ، کلیه پرسنل در خصوص پاسخگویی سریع، صحیح و توام با تکریم ایشان سعی و تلاش می نمایند.
با توجه به وجود چالشهای تمام نشدنی در این صنعت (در ابعاد ملی و فرا ملی) همگی پرسنل شرکت در راستای برخورد صحیح و منطقی با این مسائل و نیز یافتن بهترین راه حل ها در کوتاهترین زمان ها می کوشند.
همه پرسنل شرکت در کلیه رده ها می آموزند و تمرین می کنند که در زمینه افزایش بهره وری، رشد دائم سازمان و در نتیجه حصول به نتایج مالی مطلوب دائما کوشا باشند.

سید علی قاضی عسکر

مدیر عامل فقید

افتخارات و مجوزها

 • سید محسن قاضی عسکر پیشکسوت صنعت و معدن استان در سال ۱۳۸۷
 • مهندس سید علی قاضی عسکر چهره ی شایسته ی صنعت و معدن استان در سال ۱۳۹۰
 • پروانه کاربردی علامت استاندارد اجباری به شماره ملی ۷۳۳۵ پروفیل های فولادی سرد شکل داده شده Z
 • پروانه کاربردی علامت استاندارد تشویقی به شماره ملی ۱-۱۷۰۰۳ و ۲-۱۷۰۰۳ مقاطع توخالی سازه ای سرد شکل داده شده و جوشکاری شده از جنس فولادهای غیر آلیاژی و ریزدانه
 • گواهینامه ISO 9001: 2015 از InterCert group of MTIC
 • گواهینامه ISO 10002: 2018 از InterCert group of MTIC
 • گواهینامه ISO 10004: 2018 از InterCert group of MTIC
 • گواهینامه ISO 14001: 2015 از InterCert group of MTIC
 • گواهینامه ISO 45001: 2018 از InterCert group of MTIC

تیم اجرایی

در ارتباط باشید

شرکت پروفیل آسیا

شرکت پروفیل آسیا در سال ۱۳۷۱ در شهرستان مبارکه اصفهان تاسیس و در سال ۱۳۷۴ به بهره برداری رسید.
هدف این شرکت تولید انواع پروفیل های فولادی مورد مصرف در صنعت و ساختمان با کیفیت بالا و بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی با استفاده از کادر مدیریتی علمی و مهندسی است.

© 2020 Asia Profile Co. Designed by marketing724

شرکت پروفیل آسیا

شرکت پروفیل آسیا در سال ۱۳۷۱ در شهرستان مبارکه اصفهان تاسیس و در سال ۱۳۷۴ به بهره برداری رسید.
هدف این شرکت تولید انواع پروفیل های فولادی مورد مصرف در صنعت و ساختمان با کیفیت بالا و بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی با استفاده از کادر مدیریتی علمی و مهندسی است.

در ارتباط باشید

© 2020 Asia Profile Co. Designed by marketing724

+989103616270