Employment news:

معرفی شرکت پروفیل آسیا

شرکت پروفیل آسیا در سال ۱۳۷۱ توسط آقای سید محسن قاضی عسگر، به عنوان پنجمین مجموعه تولیدی و صنعتی تاسیس شده توسط ایشان، با توجه به تجارب ارزشمند فراگیری شده از پدری استاد و پر تلاش در صنعت فلزکاری و اولین سازنده بدنه های فلزی اتومبیلهای بین شهری در اصفهان از ابتدای قرن، با هدف تولید انواع پرو فیل های فولادی تاسیس و پایه گذاری گردید. در طی مراحل بهبود و ارتقای شرکت با استفاده از مفاهیم علمی مد نظر دو فرزند ایشان و اضافه شدن موازین علمی عرصه صنعت به تجارب پر ارزش ، پدر و تدوین اصول و روشهای بیش از پیش کارآمد و کاربردی چه در زمینه تولید و کیفیت محصول و چه در عرصه مدیریت بهینه و صحیح مجموعه راه پدر تکمیل تر و سرعت پیشرفت و ترقی شرکت را مداوم و مستمر گرداند. مشتری مداری و کیفیت بالای محصولات راه همیشگی و از افتخارات بنیادین این مجموعه میباشد.

پرسنل از همه طیف، جوان و پر انرژی و ماهر، سالخورده و کارکشته و با وفا، خدمات حرفه ای به بازار و مشتریان ارائه میکنند که این مهم در سایه ی اعتماد کلیه ی ذینفعان و احساس مسئولیت اجتماعی میسر گردید ه و کلیه مرتبطین شرکت چه از پرسنل، تامین کنندگان، شرکت های حمل و نقل، اداره جات و خدمات دهندگان و از همه مهمتر مشتریان به شرکت اعتماد میکنند و این از هر سرمایه ای با ارزش تر است.

گاردریل جاده ای و پروفیل های بسته درز جوش ، شهرت اصلی شرکت طی سه دهه ی گذشته، از محصولاتی همچون پروفیل زد، ورق های کرکره سقفی حاصل گردیده و طی چهار سال گذشته با نهایت اطمینان نسبت به قطع وابستگی صنعت انرژی به نفت و روی آوری به انرژی های پاک و تجدید پذیر، با سرمایه گذاریها و حمایتهای مدیران، شرکت وارد عرصه تولید و نصب استارکچرهای فولادی تولید برق خورشیدی جهت سرمایه گذاران و آسان نمودن کلیه مراحل اجرایی آن نموده است.
تولید سازه های خانگی جهت تولید پراکنده برق خورشیدی آغاز ورود به این بازار بود. تجربه و مهارت کار بر روی فلز از یک سو و ورزیدگی حاصل از رقابتهای سنگین در بازارهای داخلی و صادراتی از سوی دیگر، زمینه ی مناسبی برای ارائه خدمت جدید مهیا کرد.

صادرات به آسیای میانه یعنی رقابت تنگاتنگ با کشور ترکیه، که با کاهش مجدد قیمت دلار این مزیت رقابتی همچنان حفظ گردید. تولید با کیفیت ، حرفه ای و ارزان، عرصه رقابت را برای ترکیه (رقیب اصلی منطقه) در این کشورها تنگ کرده است که این نیز کار مردان سخت کوش در شرکت پروفیل آسیاست.

ماموریت سازمان

تلاشمان این است که کالایی با مناسب ترین قیمت، بالاترین کیفیت، آسان ترین دسترسی و بیشترین حق انتخاب به مشتریان خود عرضه  کنیم.

ماموریت سازمان

با قیمت مناسب

کیفیت

تضمین ارائه بالاترین کیفیت

دسترس پذیری

آسان

تنوع

درحق انتخاب

چشم انداز سازمان

جایگاه مطلوب سازمان، حضور در رده های بالای تولید کنندگان فولادی با افزایش تولید برای مشتریان معتبر و صادر نمودن محصولات تولیدی به سایر کشورهای جهان می باشد.

اهداف سازمان

تیم اجرایی

رئیس هیئت مدیره

سید محمد قاضی عسگر

مدیر عامل

هادی پور کلباسی

معاونت توسعه و فروش

حسین برنا

معاونت تامین و کنترل کیفیت

علی احمدی

معاونت مالی

علیرضا ابوفاضلی

پیام مدیر عامل فقید

با اعتماد بر اینکه مهمترین و با ارزش ترین منابع شرکت ، پرسنل شرکت هستند ، در جهت ایجاد محیطی مناسب و نیز فضایی آموزشی جهت حرکت به سوی سازمان یاد گیرنده تلاش صورت می پذیرد. با عنایت به اهمیت جلب رضایتمندی مشتریان ، کلیه پرسنل در خصوص پاسخگویی سریع، صحیح و توام با تکریم ایشان سعی و تلاش می نمایند. با توجه به وجود چالشهای تمام نشدنی در این صنعت (در ابعاد ملی و فرا ملی) همگی پرسنل شرکت در راستای برخورد صحیح و منطقی با این مسائل و نیز یافتن بهترین راه حل ها در کوتاهترین زمان ها می کوشند.
همه پرسنل شرکت در کلیه رده ها می آموزند و تمرین می کنند که در زمینه افزایش بهره وری، رشد دائم سازمان و در نتیجه حصول به نتایج مالی مطلوب دائما کوشا باشند.

سید علی قاضی عسگر

مدیر عامل فقید

تیم اجرایی